Dział techniczny 81 740 33 14

Firma Meter Mix® Systems Ltd powstała w roku 1989 jako producent innowacyjnych, niezawodnych i wysokojakościowych urządzeń do przetwarzania żywicy w systemach jedno i dwuskładnikowych.

W oparciu o dogłębne zrozumienie sposobu wykorzystywania urządzeń w środowiskach przemysłowych, firma postawiła sobie za cel przełamanie panującego na jej rynku docelowym status quo dzięki czemu stała się swoistym wyznacznikiem standardów, których spełnienia oczekują obecnie najbardziej wymagający klienci.

Nasz wysoce wykwalifikowany i profesjonalny zespół ds. sprzedaży i obsługi technicznej ściśle współpracuje z klientami i dostawcami materiałów, aby zapewnić, że specyfikacje dostarczanych urządzeń odpowiadać będą zarówno parametrom roboczym materiału jak i wymogom konkretnych zastosowań. W naszej pracy przykładamy szczególną wagę do zachowania poufności w odniesieniu do charakteru projektów, w których uczestniczymy, zaś dzięki zasadzie bezstronności i wysokim standardom etycznym możemy zagwarantować, że dostarczane przez nas rozwiązania są zawsze możliwie najlepiej dostosowane do potrzeb klienta.

W ramach zakładu testowego i demonstracyjnego na terenie naszej brytyjskiej siedziby w Rushden, Northamptonshire nieustannie prowadzimy prace badawczo rozwojowe nakierowane na ulepszanie i dopracowanie zaawansowanych urządzeń wykorzystujących najnowsze dostępne na rynku rozwiązania technologiczne.