Dział techniczny 81 740 33 14

Dział serwisowy

Firma Meter Mix® Systems zawsze rozumiała znaczenie zapewnienie pełnej funkcjonalności i niezawodności maszyn stosowanych w środowiskach produkcyjnych. Mając to na uwadze, od dawna przodujemy w tworzeniu pionierskich rozwiązań będąc pierwszą firmą na rynku, która wprowadziła strukturalne plamy konserwacji zapobiegawczej i rozszerzonej ochrony gwarancyjnej.
Nasz dedykowany zespół inżynierów serwisowych wykonuje prace z zakresu zarówno prewencyjnej jak i reakcyjnej obsługi serwisowej i naprawczej na terenie zakładów klienta. Opcjonalnie, oferujemy również możliwość przesłania maszyny do naszego zakładu w Rushden w celu przeprowadzenia koniecznych prac.

 

Części zamienne

Firma Meter Mix® Systems dostarcza zestawy serwisowe dla wszystkich kluczowych elementów maszyn przeznaczone dla klientów samodzielnie wykonujących prace konserwacyjne. Zestawy dostarczane są w opakowaniach typu blister wraz z odpowiednią dokumentacją i szczegółowymi rysunkami pozwalającymi inżynierom na poprawne wykonanie prac z użyciem oryginalnych części.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały eksploatacyjne takie jak mieszalniki statyczne, końcówki czy dysze dostępne w konkurencyjnych cenach.

 

Doradztwo

Wykwalifikowany personel Meter Mix® Systems posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu odmierzania, mieszania i dozowania materiałów żywicznych.  Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy, z przyjemnością omówimy wszelkie szczególne wymogi Państwa przedsiębiorstwa i doradzimy przy wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań.
Przyjęta przez nas zasada bezstronności pozwali nam na nawiązanie bliskiej współpracy z wybranym przez Państwa dostawcą materiałów, jeżeli zaś nie jesteście Państwo pewni jak materiał najlepiej spełni określone wymagania, z przyjemnością doradzimy przy jego wyborze.
Wachlarz naszych produktów do automatyzacji obejmujący systemy XY, jednostki indeksujące, komory próżniowe i blaty obrotowe pozwala nam na przedstawienie oferty pełnych, gotowych do użycia zespołów automatyzacyjnych.

 

Certyfikacja

Firma Meter Mix® Systems Ltd posiada certyfikat ISO9001:2008.
Wszystkie nasze maszyny wytwarzane są zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami brytyjskimi, europejskimi i międzynarodowymi. Wszystkie posiadają również pełne oznaczenie CE.

 

Szkolenia

Firma Meter Mix® Systems oferuje dedykowane bloki szkoleniowe dla operatorów urządzeń oraz pracowników obsługi technicznej. Szkolenia organizowane są zarówno w naszej siedzibie w Rushden, Northamptonshire jak i na terenie zakładów klientów.
Ich program ma na celu umożliwienie zrozumienia podstawowych technicznych zasad działania urządzeń, dostępnych funkcji oraz kluczowych elementów mechaniki precyzyjnej w ramach dostarczanych systemów, które pozwoli klientom na opracowanie samodzielnych procedur konserwacji i obsługi maszyn.